• Siirry sisältöön
  • Siirry alatunnisteeseen
Syysale: 25 % alennus lähes koko valikoimasta LUE LISÄÄ
Ilmainen vakiotoimitus kaikille yli 50 euron tilauksille
Hakuhistoria
Clarins
Hamburgarvalikko
  • Syysale
  • Uutuuksia
  • Ihonhoito
  • Vartalonhoito
  • Meikki
  • Lahjat
  • Tarjoukset
  • Viimeinen tilaisuus
  • Clarinsin maailma
  • Palvelut
  1. Pääsivu
  2. Ihonhoito
  3. Kasvot
  4. Silmienhoito

Silmienhoito

(6)

Löydä täydellinen katseesi kirkastaja 35 sekunnissa.

Vastaa kysymyksiin
DOUBLE SERUM EYE 20 ml Nykyinen hinta 79,00 € Saanut arvosanaksi 4.7167/5 tähteä
DOUBLE SERUM EYE DOUBLE SERUM EYE
DOUBLE SERUM EYE
20 ml

Nykyinen hinta 79,00 €

79,00 €
(395,00 €/100ml)

Kokonaisvaltainen anti-age-hoitotiiviste ryppyjä, tummia silmänalusia ja turvotusta vastaan.

Total Eye Revive 15 ml Aikaisempi hinta 50,00 € Nykyinen hinta 37,50 € Saanut arvosanaksi 3.973/5 tähteä
Total Eye Revive Total Eye Revive
Total Eye Revive
15 ml

Aikaisempi hinta 50,00 €

50,00 €

Nykyinen hinta 37,50 €

37,50 €
(250,00 €/100ml)

Tämä asiantuntijoiden kehittämä silmänympäryshoito vähentää näkyvästi silmänalusihon tummia renkaita ja turvotusta ja tasoittaa juonteita.

Total Eye Blue Gel 20 ml Aikaisempi hinta 43,00 € Nykyinen hinta 32,25 € Saanut arvosanaksi 4.6747/5 tähteä
Total Eye Blue Gel Total Eye Blue Gel
Total Eye Blue Gel
20 ml

Aikaisempi hinta 43,00 €

43,00 €

Nykyinen hinta 32,25 €

32,25 €
(161,25 €/100ml)

Viilentävä silmänympärysgeeli, joka auttaa vähentämään turvotusta ja tummia renkaita

Total Eye Smooth 15 ml Aikaisempi hinta 63,00 € Nykyinen hinta 47,25 € Saanut arvosanaksi 4.5909/5 tähteä
Total Eye Smooth Total Eye Smooth
Total Eye Smooth
15 ml

Aikaisempi hinta 63,00 €

63,00 €

Nykyinen hinta 47,25 €

47,25 €
(315,00 €/100ml)

Asiantuntijoiden kehittämä silmänympäryshoito 40–50-vuotiaille naisille. Taistelee ryppyjä vastaan, kiinteyttää ihoa näkyvästi ja antaa sille hehkua.

SOS Lashes Serum Mascara caramel Aikaisempi hinta 37,00 € Nykyinen hinta 27,75 € Saanut arvosanaksi 3.9691/5 tähteä

Myyntimenestys

Kokeile
SOS Lashes Serum Mascara SOS Lashes Serum Mascara
SOS Lashes Serum Mascara
caramel

Aikaisempi hinta 37,00 €

37,00 €

Nykyinen hinta 27,75 €

27,75 €

Uusi ripsiväri–ripsihoito lisää ripsiin volyymia, pituutta, tuuheutta, kaarevuutta ja erottelua jokaisella vedolla.

sales

EKSKLUSIIVINEN VERKKOTARJOUS

Aloita syksy virkistäytyneenä.

1.–20. syyskuuta saat September Refresh -lahjan, kun ostat vähintään 75 €:lla. Lahja sisältää kauneustuotteita, jotka auttavat palauttamaan ihon hehkun ja valmistavat sen uuteen kauteen.

OSTA NYT
Total Eye Lift (2) kokoa Aikaisempi hinta 66,00 € Nykyinen hinta 49,50 € Saanut arvosanaksi 4.6557/5 tähteä

Myyntimenestys

Uudelleentäytettävä
Total Eye Lift
Total Eye Lift
(2) kokoa

Alkaen

Aikaisempi hinta 66,00 €

66,00 €

Nykyinen hinta 49,50 €

49,50 €
(330,00 €/100ml)

Täydellinen ratkaisu silmänympärysalueelle Clarinsin asiantuntevalla "LIFT" -vaikutuksella. Erityisesti silmänympärysalueen tehostettuun hoitoon kehitetty. Uudelleentäytettävä pakkaus.

Olet katsellut 6 / 6 tuotteesta

Suodattimet

Järjestä

Et voi lisätä tuotetta ostoskoriin.